Naše služby

Věříme, že u nás najdete přesně to, co potřebujete.

Rádi bychom Vám proto představili vše, co Vám můžeme nabídnout. Nejedná se pouze o tolik vyhledávané a kvalitní náhradní díly na motocykly a čtyřkolky, ale mnohé další produkty a služby, které minimálně občas oceníte třeba právě Vy.  Za vším, co Vám přímo sami nabízíme, nebo pro Vás zprostředkováváme si stoprocentně stojíme. Kvalita je u nás vždy na prvním místě. Pojďme si tedy ve zkratce představit naši kompletní nabídku:

Specializujeme se na prodej i servis náhradních dílů. Jednu skupinu tvoří náhradní díly pro motocykly Gas Gas, KTM, Beta. Další náhradní díly, jejich servis a prodej poskytujeme pro čtyřkolky vyhledávaných značek Acces, TGB, Journeyman, SMC a Arctic Cat.

Jsme autorizovaným servisem a prodejcem produktů od společností Öhlins a Marzocchi.

Poskytujeme nejen servis, ale také nastavení tlumičů pro moto Enduro a Cross , cestovní endura  BMW , KTM .

Budeme velmi rádi, pokud se rozhodnete využít možnosti nechat si od nás připravit motocykl na nastávajícího sezónu. Jsme připraveni postarat se Vám také o jeho pravidelnou údržbu, kompletní servis a veškeré potřebné opravy.

A v neposlední řadě jsme schopni v případě Vaší poptávky zajistit pronájem různorodých reklamních ploch.

O tom, že jsme kvalitními partnery nejen našim klientům, svědčí i velká jména společností, se kterými máme tu možnost spolupracovat, a také díky tomu právě Vám dopřávat skutečnou kvalitu. Pokud jste nenašli to, co jste hledali, kontaktujte nás i přesto, možná společně najdeme nějakou možnost.

Spolupracujeme například s:
www.ohlins.com
www.gasgasmotos.cz
www.mecasystem.fr
www.journeyman.cz
www.access-motor.cz
www.tgb-motor.cz