O nás

„Věříme, že u nás najdete přesně to, co potřebujete.”

Rádi bychom představili vše, co vám MotoHora může nabídnout. Nejedná se pouze o tolik vyhledávané a kvalitní náhradní díly na motocykly a čtyřkolky, ale i další produkty a služby, které se vám určitě budou hodit. Za vším, co přímo sami nabízíme, nebo zprostředkováváme si stoprocentně stojíme. Kvalita je u nás vždy na prvním místě.

Náhradní díly na motocykly a čtyřkolky

Pojďme si tedy ve zkratce představit naši kompletní nabídku:

MotoHora se specializuje na prodej i servis náhradních dílů. Jednu skupinu tvoří náhradní díly pro motocykly Sherco, Gas Gas a KTM. Další náhradní díly, jejich servis a prodej poskytujeme pro čtyřkolky vyhledávaných značek jako jsou Journeyman či SMC.

Jsme autorizovaným servisem a prodejcem produktů od společností Öhlins a WP. Poskytujeme nejen servis, ale také nastavení tlumičů pro moto Enduro a Cross, cestovní endura BMW a KTM.

Rádi vám připravíme motocykl na míru

Budeme velmi rádi, pokud se rozhodnete využít možnosti nechat si od nás připravit motocykl. Jsme připraveni postarat se vám také o jeho pravidelnou údržbu, kompletní servis a veškeré potřebné opravy.

A v neposlední řadě jsme schopni v případě Vaší poptávky zajistit reklamu v našem moto týmu MH.

Spolupracujeme s kvalitními firmami

O tom, že jsme kvalitními partnery nejen našim klientům, svědčí i velká jména společností, se kterými máme tu možnost spolupracovat. Pokud jste nenašli to, co jste hledali, i přesto nás kontaktujte, určitě společně najdeme nějaké řešení.

Spolupracujeme například s:
www.ohlins.com
www.journeyman.cz

1